Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Error
my: အမှား

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: The name of the site.
my: website ၏နာမည်
