Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
