Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Item
pl: Element

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Total
pl: Razem

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Module
pl: Moduł

en: Ignored
pl: Ignorowany

en: Update status
pl: Nowe wersje

en: Published
pl: Opublikowane

en: Severity
pl: Priorytet

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Details
pl: Szczegóły

en: General
pl: Ogólne

en: Role
pl: Rola

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Last checked
pl: Ostatnio sprawdzano

en: Result
pl: Wynik

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Site URL
pl: URL strony

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Drupal version
pl: Wersja Drupala

en: Emergency
pl: Awaria

en: The name of the site.
pl: Nazwa witryny.

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Warnings found
pl: Wykryto ostrzeżenia

en: Errors found
pl: Wykryto błędy
