Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Update status
sq: Gjëndja e përditësimit

en: Published
sq: Publikuar

en: Severity
sq: Rendësia

en: Details
sq: Hollësi

en: Users
sq: Përdorues
