Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Version
te: సంచిక

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Total
te: మొత్తం

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: OK
te: సరే

en: Details
te: వివరాలు

en: General
te: సాధారణ

en: Role
te: పాత్ర

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Result
te: ఫలితం

en: Info
te: సమాచారం

en: The name of the site.
te: సైటు యొక్క పేరు.
