Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Item
ur: شے

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Version
ur: ورژن

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Error
ur: خرابی

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Warning
ur: انتباہ

en: Details
ur: تفصیلات
