Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to vi translation catalogue (32 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Item
vi: Mục

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Version
vi: Phiên bản

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: Total
vi: Tổng

en: Error
vi: Lỗi

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Site name
vi: Tên website

en: Current version
vi: Phiên bản hiện thời

en: Ignored
vi: Đã bỏ qua

en: Update status
vi: Tình trạng cập nhật

en: Published
vi: Đã công bố

en: Severity
vi: Mức độ

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Details
vi: Chi tiết

en: General
vi: Tổng quát

en: Role
vi: Vai trò

en: Users
vi: Người dùng

en: Info
vi: Thông tin

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Revoked
vi: Bị hủy bỏ

en: Not supported
vi: Không được hỗ trợ

en: The name of the site.
vi: Tên site

en: Alert
vi: Báo động

en: Critical
vi: Nghiêm trọng
