Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Total
bg: Общо

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Update status
bg: Статус обновяване

en: Published
bg: Публикувано

en: Severity
bg: Строгост

en: Details
bg: Детайли

en: General
bg: Общи

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: The name of the site.
bg: Името на сайта.
