Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Site name
br: Anv al lec'hienn
