Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Users
ga: Úsádeoirí
