Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Module
gl: Módulo

en: Ignored
gl: Ignorado

en: Update status
gl: Estado de actualización

en: Published
gl: Publicado

en: Severity
gl: Gravidade

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: Details
gl: Detalles

en: General
gl: Xeral

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Last checked
gl: Última comprobación

en: Info
gl: Información

en: Changed
gl: Cambiado

en: Debug
gl: Depuración

en: Drupal version
gl: Versión de Drupal

en: The name of the site.
gl: O nome do sitio.
