Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Item
hr: stavka

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Version
hr: Inačica

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Total
hr: Ukupno

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Module
hr: Modul

en: Update status
hr: Status ažuriranja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Warning
hr: Upozorenje

en: OK
hr: U redu

en: Details
hr: Detalji

en: General
hr: Općenito

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Result
hr: Rezultat

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: The name of the site.
hr: Naziv lokacije.
