Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Role
hy: Դեր

en: Last checked
hy: Ստուգվել է

en: Info
hy: Ինֆո
