Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to ja translation catalogue (38 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Item
ja: 項目

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Version
ja: バージョン

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Total
ja: 合計

en: Error
ja: エラー

en: Created
ja: 作成

en: Site name
ja: サイト名

en: Module
ja: モジュール

en: Ignored
ja: 無視

en: Published
ja: 掲載

en: Severity
ja: 重大度

en: Warning
ja: 警告

en: Details
ja: 詳細

en: General
ja: 全般

en: Role
ja: 役割

en: Users
ja: ユーザー

en: Last checked
ja: 最終確認日時

en: Result
ja: 結果

en: Notice
ja: 注意

en: Changed
ja: 変更済

en: Debug
ja: デバッグ

en: Not supported
ja: サポートされていません

en: Drupal version
ja: Drupalバージョン

en: Emergency
ja: 緊急

en: The name of the site.
ja: サイト名

en: Alert
ja: 警告

en: Critical
ja: 重大な

en: Warnings found
ja: 見つかった警告

en: Errors found
ja: 見つかったエラー

[ctx: Examined]
en: Checked
ja: 確認済み
