Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Module
ka: მოდული

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Details
ka: დეტალები

en: General
ka: ზოგადი

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Result
ka: შედეგი

en: Info
ka: ინფო

en: The name of the site.
ka: საიტის სახელი.
