Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Update status
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្ថានភាព​ទាន់សម័យ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: General
km: ទូទៅ​

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: The name of the site.
km: ឈ្មោះ​របស់​តំបន់​បណ្តាញ ។
