Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Total
lt: Iš viso

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Module
lt: Modulis

en: Update status
lt: Apklausos būsena

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: Details
lt: Išsamiai

en: General
lt: Bendras

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: Result
lt: Rezultatas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Debug
lt: Derinimas

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas

en: Critical
lt: Kritinė
