Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Total
lv: Kopā

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Module
lv: Modulis

en: Published
lv: Publicēts

en: Severity
lv: Smagums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: General
lv: Galvenie

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Result
lv: Rezultāts

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Changed
lv: Labots

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: Warnings found
lv: Atrastie brīdinājumi

en: Errors found
lv: Atrastās kļūdas

[ctx: Examined]
en: Checked
lv: Pārbaudīts
