Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to ml translation catalogue (24 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Item
ml: ഇനം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Update status
ml: നവീകരണ സ്ഥിതി

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: OK
ml: ശരി

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Result
ml: തത്ഫലം

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്

en: Info
ml: വിവരം

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ
