Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
