Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Error
ps: تیروتنه

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: Details
ps: سپړنې

en: General
ps: ټوليز

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Info
ps: مالومات

en: Alert
ps: خبراوى
