Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Total
sk: Celkom

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Module
sk: Modul

en: Ignored
sk: Ignorovaný

en: Update status
sk: Stav aktualizácie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Warning
sk: Varovanie

en: Details
sk: Podrobnosti

en: General
sk: Všeobecné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Last checked
sk: Posledné kontrolované

en: Notice
sk: Oznam

en: Changed
sk: Zmenené

en: Add site
sk: Pridať stránku

en: Debug
sk: Ladenie

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: The name of the site.
sk: Názov web stránky.

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Critical
sk: Kritické
