Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Published
sl: Objavljeno

en: Severity
sl: Resnost

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Details
sl: Podrobnosti

en: General
sl: Splošno

en: Users
sl: Uporabniki

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje
