Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Item
sv: Artikel

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Total
sv: Totalt

en: Error
sv: Fel

en: Created
sv: Skapad

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Module
sv: Modul

en: Update status
sv: Uppdateringsstatus

en: Published
sv: Publicerad

en: Severity
sv: Grad

en: Warning
sv: Varning

en: Details
sv: Detaljer

en: General
sv: Allmän

en: Role
sv: Roll

en: Users
sv: Användare

en: Last checked
sv: Senast kontrollerad

en: Result
sv: Resultat

en: Notice
sv: Notering

en: Info
sv: Information

en: Changed
sv: Ändrad

en: Debug
sv: Felsök

en: Not supported
sv: Stöds inte

en: Drupal version
sv: Version av Drupal

en: Emergency
sv: Nödsituation

en: The name of the site.
sv: Namnet på webbplatsen.

en: Alert
sv: Larm

en: Critical
sv: Kritisk

en: Entity settings
sv: Inställningar för objekt

en: Warnings found
sv: Varningar hittades

en: Errors found
sv: Fel hittades

[ctx: Examined]
en: Checked
sv: Kontrollerade
