Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Update status
af: Opdateer status

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Severity
af: Strengheid

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Revoked
af: Herroep

en: The name of the site.
af: Die naam van die werf.
