Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Error
am: ስህተት

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Published
am: የታተመ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
