Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Site name
az: Sayt adı

en: Module
az: Modul

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Severity
az: Ciddilik

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Details
az: Detallar

en: General
az: Əsas

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Result
az: Nəticə

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Debug
az: Debaq

en: Emergency
az: Təcili

en: The name of the site.
az: Saytın adı.

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik
