Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Update status
eo: Ĝisdata stato

en: Published
eo: Publikigita

en: Severity
eo: Graveco

en: Details
eo: Detaloj

en: Users
eo: Uzantoj
