Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to es translation catalogue (39 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Item
es: Elemento

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Version
es: Versión

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Site name
es: Nombre del sitio

en: Module
es: Módulo

en: Current version
es: Versión actual

en: Ignored
es: Ignorado

en: Update status
es: Estado de actualización

en: Published
es: Publicado

en: Severity
es: Gravedad

en: Warning
es: Advertencia

en: Details
es: Detalles

en: Role
es: Rol

en: Users
es: Usuarios

en: Last checked
es: Última comprobación

en: Result
es: Resultado

en: Notice
es: Aviso

en: Changed
es: Modificado

en: Site URL
es: URL del sitio web

en: Debug
es: Depurar

en: Revoked
es: Revocado

en: Not supported
es: No soportado

en: Drupal version
es: Versión de Drupal

en: Emergency
es: Emergencia

en: The name of the site.
es: El nombre del sitio.

en: Alert
es: Alerta

en: Critical
es: Crítico

en: Warnings found
es: Advertencias encontradas

en: Errors found
es: Errores encontrados

[ctx: Examined]
en: Checked
es: Revisado
