Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Item
he: פריט

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Total
he: סך הכל

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Site name
he: שם האתר

en: Module
he: מודול

en: Update status
he: עדכן סטטוס

en: Published
he: מפורסם

en: Severity
he: חוּמרה

en: Warning
he: אזהרה

en: Details
he: פרטים

en: General
he: כללי

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Result
he: תוצאה

en: Notice
he: הודעה

en: Info
he: מידע

en: Changed
he: השתנה

en: Debug
he: אתר באגים

en: Emergency
he: חירום

en: The name of the site.
he: שם האתר

en: Alert
he: אתרעה

en: Critical
he: קריטי

en: Warnings found
he: יש אזהרות

[ctx: Examined]
en: Checked
he: נבדקו
