Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Save
ht: Anrejistre

en: Site name
ht: Non sit la

en: Severity
ht: Severite

en: Changed
ht: Chanje
