Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Module
jv: Modul

en: Published
jv: Dipacak

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Warning
jv: Weling

en: Details
jv: Lengkapé

en: General
jv: Umum

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: The name of the site.
jv: Jeneng situs.
