Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Update status
kk: Статусты жанарту

en: Published
kk: Жарияланған

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Details
kk: Мәліметтер

en: General
kk: Басты

en: Users
kk: Пайдаланушылар
