Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Total
mr: एकूण

en: Error
mr: तृटी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Published
mr: प्रकाशित

en: General
mr: साधारण
