Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Published
nn: Publisert

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Details
nn: Detaljar

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Info
nn: Informasjon
