Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Item
oc: Element

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Site name
oc: Nom del site

en: Module
oc: Modul

en: Ignored
oc: Ignorat

en: Update status
oc: Estat de las mesas a jorn

en: Published
oc: Publicat

en: Severity
oc: Importància

en: Warning
oc: Avertiment

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Details
oc: Detalhs

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Last checked
oc: Verificat pel darrièr còp

en: Changed
oc: Modificat

en: Debug
oc: Depuracion

en: The name of the site.
oc: Lo nom del site.
