Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Version
fa: نسخه

en: Edit
fa: تدوین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Error
fa: خطا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Site name
fa: نام سایت

en: Module
fa: ماژول

en: Published
fa: منتشر شده

en: Severity
fa: شدت

en: Warning
fa: اخطار

en: OK
fa: موافقت

en: Details
fa: جزئیات

en: General
fa: عمومی

en: Role
fa: نقش

en: Users
fa: کاربران

en: Result
fa: نتیجه

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Info
fa: اطلاعات

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: The name of the site.
fa: نام سایت.

en: Alert
fa: هشدار

en: Critical
fa: بحرانی
