Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Item
ro: Produs

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Module
ro: Modul

en: Update status
ro: Starea actualizare

en: Published
ro: Publicat

en: Severity
ro: Gravitate

en: Warning
ro: Avertizare

en: Details
ro: Detalii

en: Role
ro: Rol

en: Users
ro: Utilizatori

en: Last checked
ro: Ultima verificare

en: Result
ro: Rezultat

en: Notice
ro: Notificare

en: Info
ro: Informație

en: Changed
ro: Schimbat

en: Drupal version
ro: Versiune Drupal

en: PHP version
ro: Versiune PHP

en: Emergency
ro: Urgență

en: The name of the site.
ro: Numele sitului.

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic

en: Warnings found
ro: Au fost găsite avertizări

en: Errors found
ro: Au fost găsite erori

[ctx: Examined]
en: Checked
ro: Verificat
