Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to ru translation catalogue (46 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Item
ru: Элемент

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Version
ru: Версия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Total
ru: Итого

en: Error
ru: Ошибка

en: Created
ru: Создано

en: Site name
ru: Название сайта

en: Module
ru: Модуль

en: Current version
ru: Текущая версия

en: Ignored
ru: Проигнорировано

en: Update status
ru: Состояние обновления

en: Published
ru: Опубликовано

en: Severity
ru: Важность

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Details
ru: Подробности

en: General
ru: Общий

en: Role
ru: Роль

en: Users
ru: Пользователи

en: Last checked
ru: Посл. проверка

en: Result
ru: Результат

en: Notice
ru: Уведомление

en: Info
ru: Инфо

en: Changed
ru: Изменение

en: Site URL
ru: URL сайта

en: Add site
ru: Добавить сайт

en: Debug
ru: Отладка

en: Advice
ru: Совет

en: Not supported
ru: Не поддерживается

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Drupal version
ru: Версия Drupal

en: PHP version
ru: Версия PHP

en: Emergency
ru: Аварийная

en: The name of the site.
ru: Название сайта.

en: Alert
ru: Оповещение

en: Critical
ru: Критический

en: Warnings found
ru: Обнаружены предупреждения

en: Errors found
ru: Обнаружены ошибки

[ctx: Examined]
en: Checked
ru: Проверено
