Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Role
sr: Улога

en: Changed
sr: Промењен
