Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Error
ta: வழு

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Details
ta: விபரங்கள்
