Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Item
tr: Öğe

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Version
tr: Sürüm

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Total
tr: Toplam

en: Error
tr: Hata

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Site name
tr: Site adı

en: Module
tr: Modül

en: Ignored
tr: Yok sayılan

en: Update status
tr: Güncellik kontrol

en: Published
tr: Yayında

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Warning
tr: Uyarı

en: OK
tr: Tamam

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: General
tr: Genel

en: Role
tr: Rol

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Last checked
tr: Son kontrol

en: Result
tr: Sonuç

en: Notice
tr: Dikkat

en: Info
tr: Bilgi

en: Changed
tr: Değişti

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Not supported
tr: Desteklenmiyor

en: Drupal version
tr: Drupal sürümü

en: Emergency
tr: Acil durum

en: The name of the site.
tr: Sitenin adı.

en: Alert
tr: Çok önemli

en: Critical
tr: Önemli

en: Warnings found
tr: Uyarılar var

en: Errors found
tr: Hata bulundu
