Robolytix (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Remove
ar: حذف

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Update
ar: تحديث

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Create
ar: أنشئ
