Robolytix (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Update
ast: Anovar

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Create
ast: Crear
