Robolytix (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Remove
bg: Премахни

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Update
bg: Промени

en: Statistics
bg: Статистики

en: Create
bg: Създаване
