Robolytix (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Remove
es: Eliminar

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Update
es: Actualizar

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Create
es: Crear

en: Custom fields
es: Campos personalizados

en: Process ID
es: ID de proceso
