Robolytix (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Remove
fi: Poista

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Create
fi: Luo
