Robolytix (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Remove
hr: Ukloni

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Update
hr: Osvježi

en: Statistics
hr: Statistike

en: Create
hr: Stvori
