Robolytix (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Remove
id: Hapus

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Update
id: Perbarui

en: Statistics
id: Statistik

en: Create
id: Buat
