Robolytix (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Remove
km: យកចេញ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Create
km: បង្កើត
